Recepčné pulty

(kancelárske recepcie alebo aj nábytok na recepciu či do vstupných interiérov) poskytujú zónu priestoru na prácu a zároveň umožňujú kontakt s klientmi.
Široká škála nábytku pre vstupné a prijímacie interiéry zabezpečuje množstvo riešení, a tak ponúka vytvorenie príjemného prostredia pre Vás a samozrejme aj pre Vašich klientov už pri prvom kontakte.

Nezabúdajme, že…

„Nikdy nedostaneme druhú šancu urobiť prvý dojem.“

Kancelárska recepcia Wave
Kancelárska recepcia Wave

– Kancelárska recepcia WAVE

Tvarom a jednoduchou eleganciou Vás nová kancelárska recepcia Wave zaujme svojím jemným dizajnom vlny, ktorý vyjadruje pocit pokoja. Biele sklo Lacobel na vrchu pultu a pridané ozdobné lišty v prednej a spodnej časti vytvárajú svieži a elegantný dizajn. Recepcia Wave sa elegantne prispôsobí Vaším individuálnym potrebám a vkusu. Z tohto dôvodu je k dispozícii v rôznych moduloch a farbách. Štandardné predné plochy je možné kombinovať v bielej, modrej, oranžovej a zelenej farbe.

pult na recepciu LINEA
Kancelárska recepcia LINEA

– Kancelárska recepcia LINEA

Menej je niekedy viac – hovorí sa, že je to základný princíp každého dobrého projektu. To je aj dôvod, prečo je kancelárska recepcia / pult na recepciu LINEA vytvorená jednoduchými čistými líniami. Jemný dizajn a lesklá biela farba je ozdobou každej miestnosti. LED svetlo inštalované v dolnej časti stola zdôrazňuje tvar a zároveň dodáva recepcii sofistikovaný štýl. Predná a vrchná časť sú vyrobené zo skla, zatiaľ čo rohy sú zdobené ušľachtilou nerezovou oceľou.

Efektný dizajn tejto recepcie je určený pre ľudí s fantáziou
Kancelárska recepcia ARCTIC SUMMER

– Kancelárska recepcia ARCTIC SUMMER

Protiklady sa priťahujú. Kancelárska recepcia ARCTIC SUMMER – ľadové kryhy roztápajúce sa v žiare neónového osvetlenia. Efektný dizajn tejto recepcie je určený pre ľudí s fantáziou, ktorí oceňujú eleganciu a nemajú radi jednotvárnosť. Podstatou recepcie ARCTIC SUMMER je inšpirácia vo viacerých kultúrach francúzskeho dizajnéra Charlesa Kalpakiana.

„Impulzom pre vytvorenie dizajnu recepcie boli jednoduché línie ulíc, grafiti a tiež kontrast medzi naplnením a prázdnotou. Svetlo umožňuje vnímať tieto prvky a zdôrazňuje ich vo veľkom priestore.“ (Charles Kalpakian)

Nová recepcia si zobrala za vzor prírodu
Kancelárska recepcia ORGANIC

– Kancelárska recepcia ORGANIC

Umenie prírody
Kancelárska recepcia ORGANIC má kubickú formu vyplnenú organickými tvarmi. Nová recepcia si zobrala za vzor prírodu, aby navodila príjemnú atmosféru v dnešnom stresujúcom svete. Počas vývoja recepcie ORGANIC sme sa nechali viesť najlepším architektom – samou prírodou.
Biela farba robí recepciu sviežou, poskytuje veľa možností pri dotváraní interiéru a ponecháva priestor pre uplatnenie vlastného štýlu – biela je v súlade s každou farbou. Prírodný dizajn je zdôraznený systémom podsvietenia fluorescenčného svetla. Vrchná sklenená doska dodáva recepcii lesk a vznešenosť a dopĺňa vynikajúci výsledný dojem.

Prijmaci kancelarsky pult
Kancelársky pult ZEN

– Kancelárska recepcia ZEN

Prijímací pult ZEN tvoria tri pravouhlé prvky spojené netradičným posunutím, ktoré ho robia dizajnovo atraktívnym. Moduly sú vybavené LED osvetlením, pridávajú jemnosť a zlepšenie pracovných podmienok v tmavších miestnostiach. Brúsený hliník použitý v spodnej časti dokonale doplňuje biely pastel.

Multifunkčná recepcia OVO
Kancelárska recepcia OVO

– Kancelárska recepcia OVO

OVO je multifunkčná recepcia navrhnutá do malých miestností alebo zákazníckych kancelárskych servisov. Vďaka zníženému stolu je jednoduché komunikovať s klientom. Bočná vyvýšená časť poskytuje odkladací priestor a zaisťuje bezproblémovú komunikáciu. Vyššia časť recepcie zabezpečí skrytie počítača a obsahuje police pre zložky a dokumenty. Okrem ergonómie OVO ponúka zaujímavú formu spojenia bieleho oválu stola s hranatým obdĺžnikom prednej časti pultu. Nábytok sa vyrába v dvoch voliteľných farbách – gaštan a kakao v kombinácii s bielou časťou stola.

Nie je veľká, no napriek tomu je FORO veľmi priestranná recepcia
Kancelárska recepcia Foro

– Kancelárska recepcia Foro

Unikátny kubistický tvar recepcie FORO expresívne dotvorí interiér vstupnej miestnosti. Dva prekrývajúce sa obdĺžniky sú k dispozícii v štyroch farebných variantoch v kombinácii s dekorom gaštan – biela, zelená, červená a oranžová. Lesklá čelná plocha kontrastuje s matným telom a pracovnou plochou, ktoré môžu byť biele alebo gaštanové. Nie je veľká, no napriek tomu je FORO veľmi priestranná recepcia a ponúka dostatok priestoru pre základné zariadenie a písacie potreby.

recepcia VALDE dokonale vynikne aj v tmavšej miestnosti
Kancelárska recepcia VALDE

– Kancelárska recepcia VALDE

LED-osvetlenie umiestnené pod hornou hranou stola na čele pultu. Tým recepcia VALDE dokonale vynikne aj v tmavšej miestnosti. Chladné svetlo dokonale ladí s bielou, zatiaľ čo v prípade farebných predných plôch recepcie zvýrazní svoju farbu v interiéri.
Vzhľadom k širokej škále dostupných prvkov a tvarov VALDE je možné vyskladať do rôznych obrazcov – od kruhu cez oblúk, po hranaté ale i jednoduché bloky. To umožňuje bez problémov vybaviť aj menšie priestory. Telo pultu obsahuje skryté praktické poličky pre šanóny a pracovné potreby. Bočné skrinky poskytujú dostatok priestoru aj pre počítač alebo tlačiareň.
Vysoký lesk HPL na čelnej ploche pultu VALDE je k dispozícii v štyroch prevedeniach – červená, oranžová, zelená a biela. Doplnkové LED-osvetlenie dá recepcii možnosť vyniknúť ako po tvarovej, tak i po farebnej stránke.

Všetky časti recepcie ZIG-ZAG sú vhodné do každej miestnosti
Kancelárska recepcia ZIG-ZAG

– Kancelárska recepcia ZIG-ZAG

Kancelárska recepcia ZIG-ZAG bola navrhnutá tak, aby vzbudzovala príjemnú atmosféru vo vstupnom interiéri. Je veľmi účinná v tmavej miestnosti, kde po rozsvietení spĺňa úlohu veľkého „svetla“. Biele kovové vzory na čele recepcie sú v kontraste so sfarbením svetla a vytvárajú charakteristický prvok recepcie. Zadná časť pultu skrýva ergonomický široký stôl, ktorý umožňuje bez problémov organizovať prácu na recepcii.
Všetky časti recepcie ZIG-ZAG sú vhodné do každej miestnosti. Môže sa skladať z jedného alebo viacerých prvkov s možnosťou použitia zníženého stola, ktorý uľahčuje komunikáciu a prácu v kanceláriách služieb zákazníkom. LED osvetlenie je riadené pomocou diaľkového ovládania, ktoré umožňuje automaticky regulovať intenzitu a farbu svetla. Stlačením jedného tlačidla zmeníte farbu recepcie alebo pomocou zvoleného programu nastavíte monotónny, alebo pulzujúci rytmus zmeny farieb.