4. Kancelárske sedacie súpravy a sedačky

Kancelárske sedacie súpravy, sedačky a kreslá navodzujú uvolnenú atmosféru vhodnú pre pohodlné rokovania s Vašimi klientami. Rôzne štýly jednotlivých kresiel umožňujú doplniť kancelársky priestor o príjemné miesto na jednanie alebo relax.

Sedenie UpDown
Sedenie UpDown

– Kancelárske sedenie UpDown

UpDown je nesmierne flexibilný modulárny sedací systém zložený z čalúnených komponentov. Tie je možné kombinovať do veľkého množstva tvarou a variácií. Mimo svojho unikátneho vzhľadu ponúka UpDown i vysoko kvalitný a komfortný produkt, vyvinutý za použitia moderných technológií.
Vami zvolená zostava môže byť čalúnená veľkým množstvom látok a koží.
Kostra je dostupná v kovovej alebo drevenej verzii . Kolekcia obsahuje jedno a dvojmiestne sedáky (s možností operáku), spojovacie komponenty (30°, 45° a 90°) a stolíky.

Sedacka Wyspa
Sedacka Wyspa

– Kancelárske sedenie Wyspa

Ostrov ( Wyspa ) je archetyp nábytku, ktorý vytvorili Christopher Schmidt a Mugi Yamamoto zo študia ITO Design. Novátorský dizajn sedáku prináša nový štýl v navrhovaní. S ich pomocou je možné vytvoriť ideálne prostredie k jednaniam. Ak chcete pozvať ostatných ku konverzácii, stačí postaviť pohovky v otvorenej polohe. Diskrétny priestor pre stretnutie v úzkom kruhu je možné naaranžovať uzavretým usporiadaním nábytku.
V kolekcii Wyspa (Ostrov) je možné vybrať z kresla, dvoj- alebo trojmiestnej pohovky dostupné v niekoľkých druhoch čalúnenia v živých alebo pastelových farbách.

softbox_profim
Kancelárska sedačka SoftBox

– Kancelárska sedacia súprava SoftBox

Kolekcia SoftBox , ktoru môžeme opísať troma slovami: mäkkosť, precíznosť a modulárnosť. Vďaka rohovému prvku môžeme kancelársku súpravu SoftBox zostaviť v ľubovolnej konfigurácii tak, aby čo nejlepšie ladila s interiérom. Sedáky vyzerajú, ako by sa vznášali na jemných stužkách – hliníkové nebo drevené nohy vyzerajú ľahko a zároveň stabilne.

Súčasťou kolekce sú prvky:

  • rohový prvok
  • jedno a dvoj taburet
  • kreslo
  • dvojmiestna a trojmiestna pohovka (vo verzi bez područiek, s jednou nebo dvoma podrúčkami)
  • S2 – štvorcový stolík
kreslo Pelikan
kreslo Pelikan

– Kreslo Pelikan

Pelikan je výsledkom nespútaného a tvorivého prístupu k navrhovaniu. Organická forma kresla sa osvedčí všade tam, kde občas býva potreba sadnúť si na dlhšiu dobu: v knihovni, v konferenčnom sále, na recepcii. Forma tohoto nábytku priťahuje pozornosť originálnym tvarom, zapožičiava interiéru atmosféru slobody. V spodnej časti sedáku je umiestená polička, v ktorej je možné schovať knihu nebo notebook. Pelikan je dostupný v dvoch variantoch – s bočnými opierkami a bez opierok. K výberu sú podstavy: nohy, lyžina, plocha a podstava na štyroch nohách.

nu_kreslo
kreslo NU

– Kreslo NU

Kresla Nu sú dobrou voľbou pre priestory, ktoré vyžadujú kompaktné riešenie. Je to ponuka pre oficiálne miesta a miesta určené pre relaxáciu. Nu dodá charakter nielen kancelárskym priestorom, ale  tiež hotelovému foyer. V kolekcii sa nachádzajú dve nízke verzie: s malým a veľkým operadlom a vysoká verzia s „kapucňou“. Návrhár chcel vďaka použitiu tohoto riešenia umožniť užívateľovi kľudný rozhovor alebo mu poskytnúť možnosť stráviť chvíľku o samote, s vlastními myšlienkami alebo knihou.

MyTurn SOFA
MyTurn SOFA je najnovšia kolekcia sedacej súpravy

– Kancelárska sedacia súprava MyTurn SOFA

MyTurn SOFA je najnovšia kolekcia sedacej súpravy do riaditeľských, manažérskych a reprezentatívnych kancelárskych interiérov. Skladá sa z kresiel a pohoviek a je to to najmodernejšie v našej ponuke. Túto radu navrhol britský dizajnér Paul Brooks. Rodina MyTurn SOFA sa vyznačuje minimalistickou formou, s bezprecedentným komfortom sedenia. Definované prvky sú nezávislé vankúše pre maximálne pohodlie sedenia na sedáku a operadle, vankúše sú plnené starostlivo vybranými materiálmi. Presné a vysoko kvalitné kožené čalúnenie a chrómované, dokonale zložené prvky, aby spoločne vytvárali exkluzívne miesto. Kolekcia sa skladá z kresla, pohovky v dvoch veľkostiach a taburetiek. Určené pre kancelárie riadiacich a vedúcich zamestnancov, ale aj do miest reprezentujúcich firmu, ako aj na recepcie, vstupné haly a salóniky.

Rada OCTOBER bola navrhnutá britskou dizajnérskou spoločnosťou Hilary Birkbeck
Kancelárska sedacia súprava October

– Kancelárska sedacia súprava October

OCTOBER je impozantná kolekcia sedacej súpravy, kresiel a pohoviek ideálnych pre hotely, penzióny a iné verejné miesta, tam kde sa vyžaduje moderný alebo aj tradičný interiér. Rada OCTOBER bola navrhnutá britskou dizajnérskou spoločnosťou Hilary Birkbeck, ktorá má rozsiahle skúsenosti v dizajne čalúneného nábytku u najväčších európskych výrobcov. Sedacia súprava OCTOBER je venovaná tým, ktorí ocenia kvalitu a komfort na najvyššej úrovni. Charakteristickým rysom sedačiek sú prešívané vankúše na sedadle aj operadle a čalúnené gombíky na operadle. Táto konštrukcia umožňuje pohodlné sedenie a umožňuje na nich stráviť veľa hodín. V kolekcii existuje niekoľko typov sedadiel (jedno a dvoj podnožka, kreslo, pohovka pre dve alebo tri osoby) a stolíky v dvoch veľkostiach. Veľký počet prvkov, ktoré tvoria kompletnú radu. Každé sedadlo môže byť dokončená v niekoľkých druhoch látky alebo kože a niekoľkých farebných prevedeniach. Ďalšia možnosť vytvoriť unikátny kus nábytku je možnosť zostavenia dvoch poťahových farby z rovnakej série.

Sedacia súprava VANCOUVER LITE
VANCOUVER LITE je kolekcia kresiel a pohoviek/sedačiek.

– Kancelárska sedacia súprava Vancouver Lite

VANCOUVER LITE je kolekcia kresiel a pohoviek/sedačiek zastupujúcich širokú radu Vancouver. Vyznačuje sa minimalistickou kubickou formou a dobre zapadá do dizajnu moderných kancelárskych priestorov a interiéru. Elegantný dizajn a starostlivý výber vhodných materiálov predurčuje VANCOUVER LITE ako ideálnu voľbu estétov, ktorí kladú dôraz na dokonalosť. Vhodným doplnkom pre VANCOUVER LITE je kolekcia moderného puf (taburetkového) sedenia VANCOUVER OTO, ktorá je dostupná v dvoch tvaroch – okrúhly a hranatý. Každý v dvoch veľkostiach. Výhodou štvorcových puf taburetiek je adaptér, ktorý umožňuje spojenie tohto prisedenia do akejkoľvek konfigurácii.

Sedačka WALL IN
WALL IN je modulárny sedací systém

– Kancelárska modulárna sedacia súprava Wall In

WALL IN je modulárny sedací systém jednoduchých geometrických línií, ktoré môžu byť použité v priestrannom modernom interiéry, ako sú verejné budovy, haly, recepcie ale aj priestranné kancelárie. Rada bola navrhnutá tak, aby bolo možné vyskladať zostavu zo skupín, ktoré možno ľahko premiestniť pre jednoduchú úpravu v priestore. Rada WALL IN sa skladá z kresla, sedačky, stolov, spojok pre 30 a 60 stupňové uhly. Pre oddelenie a vymedzenie priestoru, v ktorom môžete viesť nerušené rokovania a porady sú dôležitým doplnkom steny zakončené elastickou látkou. Zaujímavým výrazným estetickým detailom sú chrómované nohy s kruhovými prírubami.

Kreslo HOVER
Rada HOVER

– Kancelárska sedačka Hover

HOVER je navrhnutý do moderných, priestranných interiérov zariadených v minimalistickom štýle. Sedacia časť vyvoláva dojem, ako by visela vo vzduchu. Na prvý pohľad vyzerá byť HOVER veľmi jemný a delikátny, ale pri sedení na kresle alebo pohovke cítime, že nábytok je pevný a stabilný. Je to docielené kombináciou pôvodného dizajnu a vyspelej technológie. Sedacia časť svojim tvarom spĺňa všetky požiadavky na ergonómiu a použitie. Veľmi pohodlné sedenie zabezpečuje vysokokvalitná lisovaná pena s dôkladne zvolenými parametrami. Unikátnou vlastnosťou je možnosť čalúnenia sedacej časti v dvoch rôznych farbách látky alebo kože, čo zvýrazňuje jedinečnosť tohto sedenia. Vankúše umiestnené na sedadle sú súčasťou zlepšenia pohodlia sedenia a vytvárajú zaujímavý estetický efekt.
Rada HOVER sa skladá z kresla, dvoj a troj pohovky/sedačky a konferenčných stolíkov v rôznych veľkostiach.

Sedačka SORRISO
Sedačka SORRISO

– Kancelárska sedacia súprava Sorriso

Sorriso (úsmev) je kreslo, ktorého charakteristickým rysom je elegantné oválne sedisko, zdôrazňujúce expresívnosť, presné šitie a dôraz na štýl nábytku. Je to ideálny produkt, ktorý možno aplikovať do moderných kancelárskych priestorov, vstupných interiérov (recepcií) a domovov. Je vhodný aj do otvorených „OPEN SPACE“ priestorov, hál, verejných inštitúcií, kaviarní, ale aj domácich priestorov.
Na sedaciu časť je možné použiť rôzne druhy poťahových látok v rôznych farbách s priznaným šitím. Podstava ponúka na výber štyri možnosti: na štyroch nohách, na štvorkríži s kolieskami alebo klzákmi, na centrálnej nohe s kruhovou podstavou, na vzdušnej zatočenej trubkovej podnoži na štyroch nohách.

Ocenenia a vyznamenania: Nábytok Diamond 2013 a Nábytok Plus – Produkt roku 2013

VANCOUVER OTO
VANCOUVER OTO je kolekcia moderného taburetkového sedenia

– Kancelárska taburetka Vancouver Oto

VANCOUVER OTO je kolekcia moderného puf (taburetkového) sedenia, ktorá je vhodným doplnkom pre sériu VANCOUVER LITE. Je dostupná v dvoch tvaroch – okrúhly a hranatý, každý v dvoch veľkostiach. Výhodou štvorcových puf taburetiek je adaptér, ktorý umožňuje spojenie tohto prisedenia do akejkoľvek konfigurácii.

Kreslo FAN
FAN – kreslo

– Kancelárska sedačka FAN

FAN je kreslo pre tých, ktorí hľadajú zaujímavý dizajn nábytku s výrazným charakterom. Najnápadnejším rysom kresla je elegantný tvar sedadla s viditeľným prešívaním, ktoré umocňuje jeho štýl. Každé kreslo môže získať unikátny vzhľad vďaka širokej ponuke látok. Jedná sa o univerzálne miesto na sedenie so širokým uplatnením v kancelárskych a konferenčných priestoroch, halách a recepciách, vo verejných inštitúciách, bankách, poisťovniach, ale aj v bytových priestoroch, alebo privátnych kanceláriách.

Kreslo a sedacia súprava VANCOUVER ROUND
VANCOUVER ROUND je sedacia súprava s oblými a mäkkými líniami.

– Kancelárska sedačka VANCOUVER

VANCOUVER ROUND je kreslo s oblými a mäkkými líniami. Tvar podkovy dáva sediacemu pocit, akoby ho kreslo obklopovalo. Svojím vzhľadom naväzuje na kolekciu sedačiek zo začiatku XX. storočia. Jednoduchá forma dobre ladí s moderným dizajnom v kanceláriách. Výberom vhodnej látky, alebo kože je možné kreslo prispôsobiť charakteru okolitého priestoru. Kolekcia VANCOUVER ROUND je vhodná pre sedenie počas neformálnych jednaní.
Dizajn sedačiek VANCOUVER SQUARE výrazne pripomína klubové kreslá zo začiatku XX. storočia. Sedačky majú klasický kubický charakter postavený na stabilných nohách. Charakterizuje ich ekonomický jednoduchý štýl, ktorý dobre ladí s moderným dizajnom v kanceláriách. Vzhľadom na elegantný vzhľad je kreslo vhodné do vstupných a recepčných priestorov, alebo do neformálnych častí kancelárií. Kolekcia obsahuje kreslo, 2 a 2,5 sedačku.

VANCOUVER BOX svojím vzhľadom naväzuje na kolekciu sedačiek zo začiatku XX. storočia. Jednoduchá kubická forma dobre ladí s moderným dizajnom kancelárskych priestorov. Vďaka širokému výberu látok a koží sa kreslo dokonale prispôsobí charakteru okolitého priestoru. Je to vhodné sedenie pre hostí a neformálne jednania. VANCOUVER BOX vyniká jednoduchou geometrickou formou a kvalitným sedením. Nízke nohy dodávajú kreslu ľahkosť a zvýrazňujú prepracovanosť detailov. Kolekcia sa skladá z kresla, 2 a 2,5 sedačky.

Moderný konferenčný stolík je vhodným doplnkom k sedačkám Vancouver. Stolík s jednoduchým dizajnom a širokou ponukou vrchných dosák sa hodí k sedačkám vo vstupných priestoroch, recepciách, či kanceláriách.