4. Kancelárske sedacie súpravy a sedačky

Kancelárske sedacie súpravy, sedačky a kreslá navodzujú uvolnenú atmosféru vhodnú pre pohodlné rokovania s Vašimi klientami. Rôzne štýly jednotlivých kresiel umožňujú doplniť kancelársky priestor o príjemné miesto na jednanie alebo relax.

 

 

softbox_profim
Kancelárska sedačka SoftBox

– Kancelárska sedacia súprava SoftBox

Kolekcia SoftBox , ktoru môžeme opísať troma slovami: mäkkosť, precíznosť a modulárnosť. Vďaka rohovému prvku môžeme kancelársku súpravu SoftBox zostaviť v ľubovolnej konfigurácii tak, aby čo nejlepšie ladila s interiérom. Sedáky vyzerajú, ako by sa vznášali na jemných stužkách – hliníkové nebo drevené nohy vyzerajú ľahko a zároveň stabilne.

Súčasťou kolekce sú prvky:

  • rohový prvok
  • jedno a dvoj taburet
  • kreslo
  • dvojmiestna a trojmiestna pohovka (vo verzi bez područiek, s jednou nebo dvoma podrúčkami)
  • S2 – štvorcový stolík

 

nu_kreslo
kreslo NU

– Kreslo NU

Kresla Nu sú dobrou voľbou pre priestory, ktoré vyžadujú kompaktné riešenie. Je to ponuka pre oficiálne miesta a miesta určené pre relaxáciu. Nu dodá charakter nielen kancelárskym priestorom, ale  tiež hotelovému foyer. V kolekcii sa nachádzajú dve nízke verzie: s malým a veľkým operadlom a vysoká verzia s „kapucňou“. Návrhár chcel vďaka použitiu tohoto riešenia umožniť užívateľovi kľudný rozhovor alebo mu poskytnúť možnosť stráviť chvíľku o samote, s vlastními myšlienkami alebo knihou.

MyTurn SOFA
MyTurn SOFA je najnovšia kolekcia sedacej súpravy

– Kancelárska sedacia súprava MyTurn SOFA

MyTurn SOFA je najnovšia kolekcia sedacej súpravy do riaditeľských, manažérskych a reprezentatívnych kancelárskych interiérov. Skladá sa z kresiel a pohoviek a je to to najmodernejšie v našej ponuke. Túto radu navrhol britský dizajnér Paul Brooks. Rodina MyTurn SOFA sa vyznačuje minimalistickou formou, s bezprecedentným komfortom sedenia. Definované prvky sú nezávislé vankúše pre maximálne pohodlie sedenia na sedáku a operadle, vankúše sú plnené starostlivo vybranými materiálmi. Presné a vysoko kvalitné kožené čalúnenie a chrómované, dokonale zložené prvky, aby spoločne vytvárali exkluzívne miesto. Kolekcia sa skladá z kresla, pohovky v dvoch veľkostiach a taburetiek. Určené pre kancelárie riadiacich a vedúcich zamestnancov, ale aj do miest reprezentujúcich firmu, ako aj na recepcie, vstupné haly a salóniky.

Rada OCTOBER bola navrhnutá britskou dizajnérskou spoločnosťou Hilary Birkbeck
Kancelárska sedacia súprava October

– Kancelárska sedacia súprava October

OCTOBER je impozantná kolekcia sedacej súpravy, kresiel a pohoviek ideálnych pre hotely, penzióny a iné verejné miesta, tam kde sa vyžaduje moderný alebo aj tradičný interiér. Rada OCTOBER bola navrhnutá britskou dizajnérskou spoločnosťou Hilary Birkbeck, ktorá má rozsiahle skúsenosti v dizajne čalúneného nábytku u najväčších európskych výrobcov. Sedacia súprava OCTOBER je venovaná tým, ktorí ocenia kvalitu a komfort na najvyššej úrovni. Charakteristickým rysom sedačiek sú prešívané vankúše na sedadle aj operadle a čalúnené gombíky na operadle. Táto konštrukcia umožňuje pohodlné sedenie a umožňuje na nich stráviť veľa hodín. V kolekcii existuje niekoľko typov sedadiel (jedno a dvoj podnožka, kreslo, pohovka pre dve alebo tri osoby) a stolíky v dvoch veľkostiach. Veľký počet prvkov, ktoré tvoria kompletnú radu. Každé sedadlo môže byť dokončená v niekoľkých druhoch látky alebo kože a niekoľkých farebných prevedeniach. Ďalšia možnosť vytvoriť unikátny kus nábytku je možnosť zostavenia dvoch poťahových farby z rovnakej série.

Sedacia súprava VANCOUVER LITE
VANCOUVER LITE je kolekcia kresiel a pohoviek/sedačiek.

– Kancelárska sedacia súprava Vancouver Lite

VANCOUVER LITE je kolekcia kresiel a pohoviek/sedačiek zastupujúcich širokú radu Vancouver. Vyznačuje sa minimalistickou kubickou formou a dobre zapadá do dizajnu moderných kancelárskych priestorov a interiéru. Elegantný dizajn a starostlivý výber vhodných materiálov predurčuje VANCOUVER LITE ako ideálnu voľbu estétov, ktorí kladú dôraz na dokonalosť. Vhodným doplnkom pre VANCOUVER LITE je kolekcia moderného puf (taburetkového) sedenia VANCOUVER OTO, ktorá je dostupná v dvoch tvaroch – okrúhly a hranatý. Každý v dvoch veľkostiach. Výhodou štvorcových puf taburetiek je adaptér, ktorý umožňuje spojenie tohto prisedenia do akejkoľvek konfigurácii.

Sedačka WALL IN
WALL IN je modulárny sedací systém

– Kancelárska modulárna sedacia súprava Wall In

WALL IN je modulárny sedací systém jednoduchých geometrických línií, ktoré môžu byť použité v priestrannom modernom interiéry, ako sú verejné budovy, haly, recepcie ale aj priestranné kancelárie. Rada bola navrhnutá tak, aby bolo možné vyskladať zostavu zo skupín, ktoré možno ľahko premiestniť pre jednoduchú úpravu v priestore. Rada WALL IN sa skladá z kresla, sedačky, stolov, spojok pre 30 a 60 stupňové uhly. Pre oddelenie a vymedzenie priestoru, v ktorom môžete viesť nerušené rokovania a porady sú dôležitým doplnkom steny zakončené elastickou látkou. Zaujímavým výrazným estetickým detailom sú chrómované nohy s kruhovými prírubami.

 

Sedačka SORRISO
Sedačka SORRISO

– Kancelárska sedacia súprava Sorriso

Sorriso (úsmev) je kreslo, ktorého charakteristickým rysom je elegantné oválne sedisko, zdôrazňujúce expresívnosť, presné šitie a dôraz na štýl nábytku. Je to ideálny produkt, ktorý možno aplikovať do moderných kancelárskych priestorov, vstupných interiérov (recepcií) a domovov. Je vhodný aj do otvorených „OPEN SPACE“ priestorov, hál, verejných inštitúcií, kaviarní, ale aj domácich priestorov.
Na sedaciu časť je možné použiť rôzne druhy poťahových látok v rôznych farbách s priznaným šitím. Podstava ponúka na výber štyri možnosti: na štyroch nohách, na štvorkríži s kolieskami alebo klzákmi, na centrálnej nohe s kruhovou podstavou, na vzdušnej zatočenej trubkovej podnoži na štyroch nohách.

Ocenenia a vyznamenania: Nábytok Diamond 2013 a Nábytok Plus – Produkt roku 2013

VANCOUVER OTO
VANCOUVER OTO je kolekcia moderného taburetkového sedenia

– Kancelárska taburetka Vancouver Oto

VANCOUVER OTO je kolekcia moderného puf (taburetkového) sedenia, ktorá je vhodným doplnkom pre sériu VANCOUVER LITE. Je dostupná v dvoch tvaroch – okrúhly a hranatý, každý v dvoch veľkostiach. Výhodou štvorcových puf taburetiek je adaptér, ktorý umožňuje spojenie tohto prisedenia do akejkoľvek konfigurácii.

Kreslo FAN
FAN – kreslo

– Kancelárska sedačka FAN

FAN je kreslo pre tých, ktorí hľadajú zaujímavý dizajn nábytku s výrazným charakterom. Najnápadnejším rysom kresla je elegantný tvar sedadla s viditeľným prešívaním, ktoré umocňuje jeho štýl. Každé kreslo môže získať unikátny vzhľad vďaka širokej ponuke látok. Jedná sa o univerzálne miesto na sedenie so širokým uplatnením v kancelárskych a konferenčných priestoroch, halách a recepciách, vo verejných inštitúciách, bankách, poisťovniach, ale aj v bytových priestoroch, alebo privátnych kanceláriách.