Zariaďovanie kancelárie vám môže spôsobiť niekoľko vrások na čele. Zdanlivo jednoduchý proces je komplikovaný mnohými drobnosťami, ktoré sa spoločne postarajú o zbytočnú stratu času či neefektívne vynaložené finančné prostriedky.

Kancelársky nábytok nie sú iba stoličky, kreslá, sedačky či stoly. Kancelársky nábytok vytvára celkový dojem z pracovného prostredia – kancelárska stolička či kancelárske kreslo spolu so stolom sú druhým domovom vašich zamestnancov.

Unavený, nepríjemne sa cítiaci zamestnanec, nie je prínosom pre žiadneho podnikateľa. Moderný kancelársky nábytok kladie dôraz nielen na dizajn, ale najmä na rozmanité ergonomické prvky. Správny výber kancelárskeho nábytku je dôležitým prvkom pri ceste za úspechom. Vybaviť kanceláriu nábytkom podľa želaného rozpočtu je dnes ďaleko jednoduchšie, ako tomu bolo v minulosti.

Produkty vám ponúkajú všetko, čo potrebujete do vašej kancelárie. Kancelárska recepcia sa postará o príjemné privítanie klientov. Kancelárska sedačka vám umožní pohodlné rokovanie či odpočívanie so štýlom.

V katalógu produktov nájdete:

– ekonomický/cenovo nenáročný nábytok, ktorý zaťaží firemný rozpočet minimálne
– štandardný kancelársky nábytok
– manažérsky kancelársky nábytok vyššej kategórie.

Všetky ponúkané výrobky (od kancelárskych stoličiek až po pult na recepciu) sú vyrábané v rôznych prevedeniach. Vybrať si môžete pohodlné čalúnené verzie alebo praktické plastové výrobky. Pri čalúnených stoličkách či kreslách je samozrejmosťou možnosť výberu farby a druhu poťahovej látky. V ponuke sú rôzne mechanické prevedenia či konštrukčná výbava.

  • Nami ponúkané produkty spĺňajú európske ergonomické normy – čo sa v konečnom dôsledku prejaví na produktivite vašich zamestnancov.

Manažérsky kancelársky nábytok pre tých, ktorí sú nároční nielen voči sebe, ale kladú vysoké nároky aj pri vytváraní pracovného prostredia. Rady kancelárskeho nábytku sú navrhované hlavne pre reprezentačné účely vedúcich, manažérskych pracovníkov a riaditeľov, kde je kladený dôraz najmä na dizajn, reprezentatívnosť a funkčnosť nábytku.

Nábytok do kancelárie MITO
Reprezentatívny a exkluzívny kancelársky nábytok MITO

Reprezentatívny a exkluzívny ...

CRYSTAL je exkluzívny kancelársky nábytok pre tých, ktorí vedia oceniť štýl a dobrý dizajn. Manažérska kancelárska rada CRYSTAL sa drží pravidla „menej je niekedy viac“ a vďaka čistým líniam vnáša eleganciu do pracovného priestoru. Zaujímavým doplnkom je chrómovaná vrchná časť nohy, ktorá zdôrazňuje jemnosť systému.
Neobyčajný štýl nábytku, kvalitné materiály a vkusné kontrastné prvky dodávajú kancelárii manažéra / riaditeľa exkluzivitu.

Nábytok do kancelárie MITO
Reprezentatívny a moderný kancelársky nábytok MITO

Reprezentatívny a moderný ...

Mito patrí do série manažérskeho kancelárskeho nábytku, ktorý vytvára reprezentatívne a funkčné pracovisko. Povrchová štruktúra je dostupná v dvoch prevedeniach – svetlý a tmavý javor s 3D efektom, ktorý umocňuje kresbu dreva. V kombinácii s bielymi lakovanými prvkami vyniká prestíž a elegancia nábytku, ako aj jeho jedinečnosť.

Vďaka svojim rozmerom a možnostiam nábytok Mito vyzerá dobre v malých, ako aj veľkých priestoroch. Doplnením stola o bočnú skrinku získava pracovisko praktický a ľahko prístupný úložný priestor.

Jednoduché geometrické tvary predurčujú nábytok Mito pre moderné interiéry, v ktorých dotvára vkusnú eleganciu.

Nábytok do kancelárie riaditeľa STATUS
Nadčasový a moderný nábytok STATUS

Klasický a štýlovy ...

Kancelárska rada STATUS kombinuje nadčasovú klasiku s modernými detailmi a najvyššiu kvalitu výroby. Estetické požiadavky sa vyrovnajú ergonomickým požiadavkám, ktoré poskytujú pohodlné používanie nábytku v priebehu práce, rokovania, konferencie, rovnako ako každodenné činnosti. Výsledkom je ideálnym riešením pre moderné manažérske interiéry, rovnako ako kombinácia prestíže a individuálny štýl s využitím komfortu.

Manazersky nabytok IMPULS
Minimalistický a štýlovy kancelársky a moderný nábytok IMPULS

Minimalistický a štýlovy office ...

IMPULS je kancelársky nábytok, ktorý bol navrhnutý pre minimalistický office trend. Rovné a elegantné tvary manažérskeho kancelárskeho nábytku dopĺňa vysoká kvalita použitých materiálov (hliníkové profily a tvrdené sklo) a precízne spracovanie. Systém ideálne vyhovuje charakteru dynamickej práce v modernej kancelárii a umožňuje rôzne usporiadanie dokonca aj v menších miestnostiach.
Štýlom kancelárskeho nábytku IMPULS je predovšetkým kontrast čiernej a bielej, jemnosti a čistoty. Neutrálne farby, odtiene dubu a gaštanu v základe sú v kontraste s farbami lesklých lakovaných línií. Časti skrinky v príslušnej farbe sa v kombinácii s minimálnym množstvom nábytku a usporiadaním kancelárskych prvkov stávajú veľmi dôležitým dekoratívnym prvkom.

Quando - manazersky nabytok
Manažérsky kancelársky a moderný nábytok QUANDO

Klasický a funkčný

Kancelársky nábytok rady QUANDO je riešenie pre zaistenie pohodlia v manažérskej kancelárii. Dokonale sa hodí do moderných interiérov a vytvára minimalistickú atmosféru. Pracovné stoly sú jednoduché, zdobené jemnou líniou dekoratívneho hlinikového prvku.

Nábytok sa štandardne dodáva v prevedení gaštan.

Základné typové rady kancelárskeho nábytku poskytujúce jednoduchý, účelný, moderný a pritom cenovo prijateľný kancelársky nábytok. Je určený nielen do menších priestorov kancelárií, ale je ho možné použiť aj pre veľkoplošné kancelárie s možnosťou optického delenia priestoru a vytvorenia oddeleného pracoviska pre pracovné tímy alebo jednotlivcov.

Vyškovo nastaviteľný stol
Vyškovo nastaviteľný stol DRIVE - elektický alebo mechanický nastavitľný stôl

Výškovo nastaviteľný stôl - elektický alebo mechanický nastavitľný stôl

Pri navrhovaní kancelárií je dôležité zabezpečiť pracovný komfort a pohodlie samotných užívateľov. Výber správneho nábytku by nemal byť o náhode, mal by byť výsledkom premysleného konceptu. A to platí aj pre výškovo nastaviteľný stôl.

Zmena polohy počas dlhej pracovnej doby zvyšuje efektivitu práce, produktivitu a zdravie. Výškovo nastaviteľný stôl DRIVE umožňuje rýchlo a jednoducho nastaviť správnu polohu, aby sa dosiahlo pohodlie užívateľa. Vďaka elektrickému alebo mechanickému nastaveniu výšky, ktorým je vybavený stôl, je možné ľahko nastaviť výšku stola podľa individuálnych preferencií. Každý stôl má svoj vlastný ovládací mechanizmus, ktorý funguje nezávisle. Vďaka tomu majú zamestnanci úplnú slobodu pri nastaveniach stola, ako aj možnosť nezávisle vykonávať zmeny výšky stola počas dňa. Odsúvne dosky stolov YAN_DRIVE umožňujú ľahký prístup k priestranným káblovým kanálom, do ktorých je možné umiestniť napájacie alebo sieťové pripojenia.

Výškovo nastaviteľný stôl DRIVE môže byť navyše vybavený panelmi z textílie, ktoré umožnia oddeliť každú pozíciu pozdĺžne, ako aj priečne. Vďaka svojim akustickým vlastnostiam panely absorbujú zvukové vlny a vytvárajú priaznivú pracovnú zónu pre pracovné miesto vyžadujúce si koncentráciu.

Výškovo nastaviteľný stôl OGI_DRIVE s pevnou pracovnou doskou je vybavený elektrickým nastavovaním výšky stola. Jednoduché prispôsobenie výšky stola pre prácu v sede, alebo v stoji umožňuje meniť pracovnú polohu počas dňa. Zmena pracovnej polohy priaznivo ovplyvňuje zdravie, pohodu, ako aj produktivitu užívateľa.

 

Nábytok ERGONOMIC MASTER
Ergonomický, klasický a funkčný nábytok ERGONOMIC MASTER

Klasický a funkčný

Klasický a funkčný systém ERGONOMIC MASTER. Vďaka drobným odlišnostiam nôh nábytku je možné zariadiť jednou radou štandardné a zároveň riadiace pracoviská. Stolové nohy sú dodávané v dvoch variantoch a to s pevnou alebo nastaviteľnou výškou pomocou ovládača.

Nábytok sa vyrába v prevedeniach orech, aluminium, kanadský dub, gaštan, polárna breza a kakao.

Nabytok ALFA
Moderná rada kancelárskeho nábytku ALFA
  • INFORMÁCIA - UKONČENIE VÝROBY RADY NÁBYTKU ALFA OD 01/2019
    Od tohto termínu už nieje možné objednať tento typ nábytku!
  • Túto radu nahradzuje rada OGI A alebo OGI Y.
    OGI A - ponúka 120 stupňové stoly pre usporiadanie do trojpracoviska.
    OGI Y - ponúka manuálne výškovo nastaviteľné nohy po 2cm od 64 - 86cm

Vzdušnosť, jednoduchosť -

Moderná rada kancelárskeho nábytku ALFA. Jednoduchá a vzdušná konštrukcia vytvorená podľa súčasného trendu priemyselného dizajnu. Podstavu 28 mm hrubej dosky tvoria výškovo nastaviteľné tvarované valcové nohy sivej farby.

Nábytok sa vyrába v prevedeniach orech, aluminium, kanadský dub, gaštan, polárna breza a kakao.

OGI nabytok do kancelarie
Flexibilita systému umožňuje ľahko organizovať a vykonávať zmeny - nábytok OGI

Komplexný so širokou škálou možností

Nábytok OGI OFFICE je systém pre zariadenia kancelárii a na podporu kreativity zamestnancov. Výber vhodného nábytku zlepšuje náladu a mobilitu v práci. Vytvorenie príjemného prostredia, podporuje spontánnu výmenu názorov a zvyšuje pracovné nasadenie.

OGI_Y Dobre organizované pracovisko umožňuje rýchlu výmenu informácií a uľahčuje tímovú spoluprácu. Systém umožňuje vytvárať zaujímavé farebné variácie pomocou dekorov, textílii a kovu. Modulárny systém umožňuje vytvárať jednoduché riešenie pre pracovné stanice viacerých pracovných miest. Skrine a knižnice s posuvnými a žalúziovými dverami sú ideálnym riešením najmä v miestnostiach s malou rozlohou.

OGI_U Systémy založený na multi-nohe zjednodušuje organizáciu priestoru a vytvára pohodlné a praktické riešenia. Minimálne použitie prvkov uľahčuje vytvoriť praktický návrh nábytoku v kancelárii. Konferenčné stoly doplňujú systém. Početné tvary a veľkosti stolov poskytujú veľké možnosti na usporiadanie interiérov rôznych veľkostí. Skrine sú k dispozícii s plnými dverami alebo s možnosťou pieskovaného skla s výrazným hliníkovým rámom.

OGI_V Flexibilita systému umožňuje ľahko organizovať a vykonávať zmeny. Široký sortiment stolov v rôznych tvaroch vytvárať jeden a viac pracovných miest. Jednoduché tvary nábytku vytvoria harmóniu a poriadok. To umožňuje väčšie sústredenie na prácu.

OGI_N Široká škála stolov, stolíkov, skríň a kontajnerov pre vysoku funkčnosť spĺňajú požiadavky všetkých užívateľov. Deliace panely v teplej, žiarivej farbe poskytujú súkromie a uvoľnujú atmosféru. Noha stola v tvare „C“ dáva charakter typickéj kancelárii. Vonkajší plášť nohy umožňuje ľahké umiestnenie kablového vedenia.

1.c. Najlacnejší kancelársky nábytok

Cenovo najlacnejší variant kancelárskeho nábytku SVENBOX v našej ponuke na kovových alebo drevených nohách. Jednoduché aj ergonomické stoly s možnosťou vedenia káblov v kovovej podnoži. Aj v tejto triede nábytok ponúka prvky ako kontajnery, prístavbové stoly a skrine pre vytvorenie pracoviska za prijateľnú cenu. Použitie je možné pre základne interiéry, veľkoplošné kancelárie ale kancelársky nábytok SVENBOX ponúka aj možnosť zariadenia nábytkom vo vstupných interiéroch firiem a recepcií.

Kancelársky nábytok SVENBOX je cenovo prijateľné riešenie pre všetky kancelárie, kde je kladený dôraz hlavne na účelnosť a ergonómiu.

V tejto rade EKO ponúka kancelársky nábytok základne vlastnosti nábytku
Najlacnejší variant - kancelársky nábytok EKO - celoprevedenie jelša

Najlacnejší! ale stále splní svoj účel -

Lacný variant kancelárskeho nábytku na drevených nohách. Vhodná rada do administratívnych kancelárskych interiérov, ktorá splní základné požiadavky na nábytok v kancelárii. V tejto rade EKO ponúka kancelársky nábytok základne vlastnosti nábytku ako aj možnosti vedenia kabeláže pod spodnou stranou stolovej dosky. Stolová doska o hrúbke 28 mm je chránená 2 mm PVC hranou, tiež pevná podstava stola je chránená hranou o rovnakej hrúbke, avšak tu už sú použité dosky o hrúbke 18 mm. Súčasťou stolových dosiek, či už pri rovných, tak aj ergonomických stoloch je káblová priechodka, pre estetický zvod káblov zo stola.

Nábytok sa vyrába v prevedení buk svetlý, jelša a calvados.

Jednoduchý a účelný nábytok s možnosťou vedenia káblov v podnoži EKO
Cenovo dostupný kancelársky nábytok VIK - vo verzii INVEST

Cenovo dostupný, no stále praktický

Cenovo dostupná a vkusná varianta nábytku na kovových nohách. Jednoduchý a účelný nábytok s možnosťou vedenia káblov v podnoži. Kovové komponenty sa dodávajú vo farbe aluminium.

Nábytok sa vyrába v prevedení buk svetlý, jelša a calvados.

Široká škála rozmerov a ich modulárnosť umožňuje vytvoriť multi-stanice ART
Moderný kancelársky nábytok ART - celoprevedenie Jelša

Vhodný aj do veľkoplošných kancelárii

Stoly kancelárskeho nábytku ART na kovovej podnoži dokonale vhodnej pre organizovanie kancelárií rôznych veľkostí. Široká škála rozmerov a ich modulárnosť umožňuje vytvoriť multi-stanice / open space office, rovnako ako veľké alebo malé zasadacie miestnosti. Nábytok je navrhnutý aby bol funkčný, kvalitný a bezpečný pre užívateľa. Široký výber tvarov a veľkostí stolov zabezpečuje, že táto séria vhodná pre malé aj pre priestranné interiéry.

Nábytok sa vyrába v prevedení buk svetlý, jelša a calvados v kombinácii so sivou kovovou konštrukciou stola.

ECHO je rada kancelárskeho nábytku s klasickou formou
Manažérsky kancelársky nábytok ECHO - prevedenie Orech nizozemský

Dostupný pre manažérov a riaditeľov

ECHO je rada kancelárskeho nábytku s klasickou formou, vo vkusnom dekore orech. Umožňuje vytvoriť zaujímavý a moderný interiér kancelárie. Výrazným prvkom je hliníkový segment, ktorý odsadzuje vrchnú pracovnú stolovú dosku od stolovej podnoži. Tento prvok umocňuje sviežosť a ľahkosť celej rady. Stoly sa vyrábajú aj v prevedení s kovovou podnožou v striebornom prevedení.